Harrows hroty Micro Tips 100ks

TOP 8 v kategorii Hroty na šipky

Harrows hroty Micro Tips 100ks

Hroty Harrows na šipky se závitem 2BA 6mm, délka 18 mm - 100 ks černé. Díky speciální směsi použitých plastů jsou tyto hroty na šipky tvarově stabilní. Použitá směs...
Garantovaný nákup z Fotbalky.eu

Délka
13 mm

• ok
  • , zakoupeno v E-sipky

Celkem dlouho jsem hledal optimální délku a tvrdost hrotu ,až jsem úplnou náhodou našel tyto , které mi vyhovují a nechci je měnit . Mužů je jen doporučit . Nelámou se . Vydrží déle než jen pár her jako ty předchozí . Za mě 100% produkt .

• Rychlé se zlomí

Množství
100 ks
Délka
13 mm

Hroty Harrows na šipky se závitem 2BA 6mm, délka 18 mm - 100 ks černé.

Díky speciální směsi použitých plastů jsou tyto hroty na šipky tvarově stabilní. Použitá směs zabraňuje jejich prasknutí při nárazu a umožňuje také snadné vyjmutí z terče.

Hroty jsou díky speciálnímu tvaru obzvláště odolné a trvanlivé.

Hroty Harrows Micro mají výztuž ve tvaru hvězdy.

Hrot Harrows Micro je dlouhý 18 mm a je opatřen malým závitem 2BA 6 mm - obzvláště oblíbené jsou u hráčů turnajů a soutěží.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant49 Kč98 % • 1 239 recenzíDalší informace

• ok

• Rychlé se zlomí
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant49 Kč98 % • 1 239 recenzíDalší informace

• Vše ok
  • , převzato z Heureka.sk

Som spokojná Chýba mi hlasové sčítanie hodenych bodov. Výhoda viacerých hráčov a super 4 x displej

• Vyhovující

• Hroty super